.

.

Поминаа риболов 9 '6 Телескопски риболов прачка

Поминаа риболов 9 '6 Телескопски риболов прачка

DEN 3.00

Количината на стоката
Това е достапна

Со ова исчезнато риболов 9'6 "Телескопски риболов шипка, ќе бидете подготвени за следната авантура на отворено. Ова парче опрема може да биде која било должина што ја сакате за да можете да ја изберете вашата омилена позиција. Тоа е направено со четири телескопски делови и пет Очните капаци заедно со затегнување на пена за удобно ракување. Поминато риболов шипка има затворање со висечки куки и метални седишта за супериорни перформанси. Се протега до 9'6 "и се распаѓа на неверојатна 45 ". Оваа сина прачка е направена Од трајна пластика за да се обезбеди дека се држи против употреба. Поминав риболов 9 '6 "Телескопски риболов прачка : прачката може да биде која било должина што ја сакате, проширувајќи до 9' 6". Сина. Карактеристики 4 делови за телескоп и 5 очни капаци. Поминаа риболов прачка има затворање со висечка кука. Димензии на распаднати шипки : 45 "L x 2,75" W x 1,5 "H. Продолжени димензии на шипката : 9 '6 "L x 2,75" W x 1,5 "H. Трајна пластична конструкција. Проширувачки риболов шипки има затегнати пени. Издржлив дизајн.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата