.

.

Наруто Шипуден Машка и голема машка маичка со долги ракави за маички Розенган, големини S-3XL, маица со аниме мажи

Наруто Шипуден Машка и голема машка маичка со долги ракави за маички Розенган, големини S-3XL, маица со аниме мажи

DEN 262.24

Количината на стоката
Това е достапна

Останете верни на вашиот начин на нинџа во овој графички графички маж на Наруто за мажи, во кој се наоѓа Чиби Наруто со неговиот иконски напад на Расенган. Користејќи живописни блуз за да одговара на Расенган, овој дизајн навистина се појавува на своето затемнето сиво тело. Спарете ја оваа мета за мажи со вашата омилена облека и без разлика дали ја исполнувате вашата екипа или одите во соло мисија, ќе го направите тоа во стил. Достапно во машка големина на маици и големи димензии на кошули за мажи. Возрасна маица за графички екипа на екипажот. Грижа : Машинско миење и суво суво. За вашите удобни ознаки на вратот се отпечатени на екранот. Графичко печатено ме е обичен и оди со многу облеки . Удобната машка графичка мета е аблет што треба да се носи цел ден. Официјално лиценцирани мански графички маички од раскрсницата Рипл.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата