.

.

Цврсто ками за бебешки девојки на девојчиња

Цврсто ками за бебешки девојки на девојчиња

DEN 1.00

Количината на стоката
Това е достапна

Кога времето е топло, а сонцето сјае, облечете го вашето мало девојче во печатените ками за бебиња за девојчиња од Гаранималс. Направено од мека мешавина од памук-полиестер, овој врв обезбедува голема дишење и целодневна удобност. Се одликува со тенки ленти со шпагети за да ја задржи кул и затворање на пелена со три копчиња за лесни промени во гардероба и пелена. Дизајнот со цврста боја ќе направи одличен партнер за спарување за разни дното. Достапно во разновидни бои, оваа Ками ќе направи стилски додаток на нејзината обична гардероба. Цврсто камиско тело на Garanimals Baby Girls : 60% памук, 40% полиестер. Новороденка. Цврста боја. Деколте на екипажот. Шпагети ленти. Затворање на дното со три копчиња. Достапно во разновидни стилови. Машинско миење ладно со слични бои, само белило што не е хлор кога е потребно, да се намали суво ниско, да се отстрани навремено, средното железо кога е потребно.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата