.

.

Гербер ракав екипаж на екипаж на екипаж на екипаж на вратот од животински точки пижами пакет

Гербер ракав екипаж на екипаж на екипаж на екипаж на вратот од животински точки пижами пакет

DEN 479.04

Количината на стоката
Това е достапна

Овој 2-пакет органски памучни унија за нозе е совршено за да и помогне да се спушти кон Dreamland! Секое парче од пижамите на овие девојчиња е изработено од памук со органски влакна за да се обезбеди дека ткаенината е и безбедна и мека. Овој удобен материјал е совршен против нежната кожа на бебето. Овие PJs се лесни за чистење бидејќи се машини што можат да се мијат и машината што може да се суши за ваша погодност. Предниот патент ги одржува овие облеки удобни и лесни за преземање и исклучување кога се менува е потребно. Патентот има безбедносен таб на врвот за да спречи каква било иритација повторно нежна кожа. Таа сигурно ќе го сака мекото чувство на овие пижами и сигурно ќе сакате колку е симпатично што изгледа како ги носи! Печатењето ирваси е симпатична за секоја млада девојка! Овие симпатични пижами прават одличен подарок за поспано време за секое девојче што го познавате и сакате! Вклучува две костуми на унија. 100% памук со органски влакна. 3м-24м. Преден патент со табулаторот за безбедност за лесни промени. Подножје за топлина. увезени. Машинско миење/сушење суво.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата