.

.

Cirrus екрани Arcus Series 16: Екран за моторизиран проектор, 100 “

Cirrus екрани Arcus Series 16: Екран за моторизиран проектор, 100 “

DEN 2.00

Количината на стоката
Това е достапна

Без разлика дали сте страствен видео -познавач на видео или сакате само да ја гледате големата игра на големиот екран, екранот ја прави целата разлика. Прекрасно дизајнираните екрани на екраните на Cirrus се дизајнирани да ги извлечат сите последни перформанси од вашиот проектор. Cirrus -екраните имаат решенија што настапуваат на највисоко ниво. Не само што Arcus Series 16 : 9 екранот со моторизиран проектор ќе ви ја даде најдобрата можна слика, туку се вклопува во вашиот декор. Cirrus екрани Arcus Series 16 : 9 Екран за моторизиран проектор, 100 " : 100". 16 : 9. Оптимизирана за содржина 4 K, UHD и 1080p. Работи со ламби, ласерски и LED проектори. Модерен дизајн. Таванот- или wallидот што може да се постави. Ограничувачи на екранот со лесно поставување. Интегрирани РС-232 и Ир. Вклучува RF далечински и безжичен активиран 12 V. 2-годишна гаранција.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата