.

.

Фанки џази фустани екипаж чорапи и за мажи и жени пакуваат

Фанки џази фустани екипаж чорапи и за мажи и жени пакуваат

DEN 2.00

Количината на стоката
Това е достапна

И тие се исто така одличен додаток за свадба, роденден , Божиќ, Денот на вineубените, Денот на благодарноста или другите посебни денови . Секој пар забавни чорапи доаѓа во атрактивно брендирана кутија со тврди цевки.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата