.

.

Рајли Виножито Роденденски Картички Асортиман 50-Брои

Рајли Виножито Роденденски Картички Асортиман 50-Брои

DEN 2.67

Количината на стоката
Това е достапна

Управувајте со сите ваши роденденски честитки од едно погодно пакување оваа година. Рајлис до светли, смели, шарени слики. Плус различни дизајни одлични за возрасни и деца - пакетот роденденски картички Рајли И Ко е вашата едношалтерска продавница за испраќање роденденски пораки до сите ваши најблиски оваа година. ● БЕЛИ ПЛИКОВИ. Комплетот роденденски картички И пликови рајли И Ко избрани доаѓа со 50 бели пликови. Тие се совршена позадина на калеидоскопот на бои и дизајни на картичките. Или додадете дополнителна личност и разубавете ги со пенкала, маркери и многу повеќе за да создадете уште пообично искуство. ① ПРЕКЛОПЕНИТЕ КАРТИЧКИ 4Х6 обезбедуваат многу простор за да оставите рачно напишани белешки, да ја декорирате или дизајнирате внатрешноста кога генеричката порака едноставно нема да стори. Потоа користете ги со вклучени пликови или спарете ги со кој било стандарден плик Со компактна картичка А-2. ● ПЕРСОНАЛИЗИРАН СТАЦИОНАРЕН. Рајлис & ко избрани роденденски картички се целосно празни внатре. Така, можете да ги доловите вашите срдечни чувства и најдобри роденденски желби во моментот и да ги запечатите за цел живот љубов. Напишете, цртајте, занаетчиството и многу повеќе за да дизајнирате навистина уникатна картичка за вашата навистина уникатна сакана личност.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата