.

.

Пермонт Стерлинг сребрена позлатена лабораторија создадена од овална сека рубинска вечност прстен

Пермонт Стерлинг сребрена позлатена лабораторија создадена од овална сека рубинска вечност прстен

DEN 3199.84

Количината на стоката
Това е достапна

Подигнете го вашиот изглед со овој прекрасен сребрен сребрен прстен во кој има зачудувачки лабораториски создадени рубини. Совршено за секоја пригода и гарантирано да ја задржи својата розова/сребрена содржина и боја. Димензии на прстенот : 6x23mm тежина 4,0 G. 100% Загарантирано задоволство : Ако има некој проблем со вашата ставка, можете да ја вратите без никакви проблеми . направени од 925 Стерлинг сребро. Висока полска завршница, загарантирана да ја задржи својата оригинална содржина и боја на сребро . вешто произведен : Целиот декоративен процес е направен под микроскопот на нашите занаетчии и дизајнери на највисоко ниво. Ние работиме напорно за да се осигураме дека вашите предмети се уникатни и персонализирани за вашите најнезаборавни прилики. Испорачано со вас на ум за да бидете сигурни дека вие и вашите најблиски секогаш изгледате модерно . накитот е секогаш совршен подарок, овој симпатичен прстен е одлична идеја за подароци за вашите пријатели, сопруга, девојка, ќерка, мајка, сестра, себе и самите и самите Така натаму. Совршено е за роденден, годишнина, свадба, ангажман, секојдневен живот, дипломирање, канцелариска забава или која било друга пригода за подароци.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата