.

.

Начин да се слави кадифен за Денот на вineубените, Pegallamacorn, Tie Dye Multi

Начин да се слави кадифен за Денот на вineубените, Pegallamacorn, Tie Dye Multi

DEN 287.84

Количината на стоката
Това е достапна

Ништо не вели loveубов како полнето животно! Дајте го подарокот на гушкање и скратеност кога ќе го дадете патот да ја прославите кадифната боја на в Valentубените, плишана вратоврска Pegallamacorn. Ова слатко митско суштество има супер-меко разнобојно крзно од боја, насмеано лице, сребрени крилја и сјаен сребрен рог. Тој е совршено големина со часови на грицкање и гушкање! Само спарете го со свежи црвени рози, кутија чоколади или балон во форма на срце за да го создадете крајниот подарок за Денот на вineубените. Тој сигурно ќе ја добие вашата порака за loveубов преку гласно и јасно! Бидете сигурни да го проверите целиот пат да ја прославите линијата за Денот на вineубените за повеќе забавни идеи за подароци и украсување. Изразувајте ја својата loveубов оваа година со патот да ја прославите Денот на вineубените, кадифен вратоврска боја, Pegallamacorn. Начин да се слави кадифен за Денот на вineубените, Pegallamacorn, Tie Dye Multi : Soft Cuddly Plush. Се одликува со супер-меко разнобојно крзно од боја, насмеано лице, сребрени крилја и сјаен сребрен рог. Сосема совршено со часови на грицкање и гушкање. Направено со супер-мек, висококвалитетен материјал. Забавен подарок за Денот на вineубените. Проверете ја целата линија на начин да ги прославите предметите за Денот на вineубените за повеќе забавни идеи за подароци и украсување.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата