.

.

Главни мрежи за филтрирање на цврста боја, панел за панел за завеси, панел од 2, бели, 95

Главни мрежи за филтрирање на цврста боја, панел за панел за завеси, панел од 2, бели, 95

DEN 1.00

Количината на стоката
Това е достапна

Ажурирајте го изгледот на вашиот простор за живеење со парови за филтрирање на светло за филтрирање на светлина, парови на панели за завеси. Парови на панели за завеси за главни мрежи се достапни во печатени и цврсти варијации на боја кои се координираат заедно, давајќи ви флексибилност да го мешате и да одговарате на изгледот на вашиот простор за прозорецот. Секоја мерка на панел 37 инчи за комбинирана ширина од 74 инчи на панел пар и се достапни во должина од 63-инчи, 84-инчи и 95-инчи. Направено со 100% полиестер и машина што може да се перат за лесна нега. Додадете завршен допир на вашиот прозорец простор со парови за филтрирање на шипка за филтрирање на светло за филтрирање, парови на панели за завеси. Главни парови за филтрирање на светло за филтрирање, парови на панели за завеси, продадени како сет од 2 панели за завеси. Достапните обрасци вклучуваат геометриски во бела или беж, цветна беж, сива медалјон и сина или роза Jacејкобјан. Достапните цврсти бои вклучуваат беж, сина, сива, роза и бела боја. Секој панел е широк 37 инчи за комбинирана ширина од 74-инчи. Достапно во должина од 63-инчи, 84-инчи и 95-инчи. Светло филтрирање Ајде да бидеме на природна сончева светлина. 100% полиестер. Машинско миење ладно; Линија суво.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата