.

.

Women'sенски широкопојасен колена со колиба за возење во коленото

Women'sенски широкопојасен колена со колиба за возење во коленото

DEN 1.67

Количината на стоката
Това е достапна

Направете изјава во стил подготвен за сезони со затегнати чизми за возење од Brinley Co. Овие шик чизми имаат врвни кожни кожни кожни кожени кои се искачуваат на висина на коленото и имаат задниот патент со детали за обетка. Овој багажник е исто така достапен во стил на подигање со широко-теле. Цврсто стапалки од дрво жито и блок -потпетици ги штитат нозете од елементите и лентите со акценти на токи, го комплетираат изгледот на чизмите за возење изјава. Овие стилски, но сепак разноврсни чизми со високи колени изгледаат одлично со текстурирани хулахопки и хеланки, или слаби фармерки и капут. Висина на пета : 1-инчен. Тип на пета : наредени. Висина на платформата : 1/2-инчен. Висина на вратилото : 15 1/2 инчи. Обем на теле : 17 инчи. Ширина на чевли : Среден. Поставена : Faux Fur. Горниот материјал : Faux кожа. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : Подготвено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата