.

.

Се вклопуваат ВО ТЕКОТ НА HD Ден Ноќ Возење Очила Завиткајте Очила За Сонце За Мажи, Жени-Поларизирани Обвивки Против Отсјај

Се вклопуваат ВО ТЕКОТ НА HD Ден Ноќ Возење Очила Завиткајте Очила За Сонце За Мажи, Жени-Поларизирани Обвивки Против Отсјај

DEN 239.84

Количината на стоката
Това е достапна

Пластична рамка. Поларизирана леќа. Поларизирани. Ув Заштита слој слој. ПРАКТИЧНА УДОБНОСТ : Удобни и издржливи, овие едноделни спецификации имаат странични леќи за целосно покривање. Се вклопуваат ВО ТЕКОТ НА HD Ден / Ноќ Возење Очила Завиткајте Очила за Сонце За Мажи, Жени - Поларизирани Обвивки Против Отсјај.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата