.

.

Tahените на Тахари се размачкаа чорапи со ниски коцки, 4-пакувања

Tahените на Тахари се размачкаа чорапи со ниски коцки, 4-пакувања

DEN 3.33

Количината на стоката
Това е достапна

Земете пријатно со оваа 4-пакет на Тахари чорапи со ниско сечење, во која има ткаенина за влага за да ги задржите нозете ладни и суви за целодневна удобност. Вклучува : 4 пара чорапи со ниско сечење. Отворено со ребра. Мека, кадифен ткаенина. Карактеристики на влага. 95% полиестер/5% спандекс. Машина за перење. Увезени. Тахари пријатни чорапи за жени.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата