.

.

Леле вода за спорт на кит кит, кит, седло седиште, зелена, 6 кутии

Леле вода за спорт на кит кит, кит, седло седиште, зелена, 6 кутии

DEN 608.64

Количината на стоката
Това е достапна

Цената е за PK.Manufaurer Број на дел : 202100 FIRST класа мека натопена пена Китска опашка седиште на седиштето. -Добична конструкција на винил натопена пена која природно е во согласност со дизајнот на Bodyheavy-duty со UV третирана винил облога, се спротивставува на ефектите од хемикалиите во вода во базенот, сонцето и солената вода за чистење на тројно натопи винил за дополнителна издржливост и обезбедува долготрајна колоротонота : Меѓународните испораки не се достапно. Леле спортови седишта за седло на кит.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата