.

.

Внатрешна Топлинска Изолирана Просторија Затемнување Завеса Завеса Флотално Печатени Третмани Со Прозорци Завеси За Прстен На Прстенот На Горниот Прозорец За Сп?

Внатрешна Топлинска Изолирана Просторија Затемнување Завеса Завеса Флотално Печатени Третмани Со Прозорци Завеси За Прстен На

DEN 1.00

Количината на стоката
Това е достапна

Конструкција на громета : Секој панел за завеси има сребрени метални шипки на врвот.Елегантен и Стилски Дизајн : Со дизајн на градиент/шема, овие полу-затемнување панели нудат повеќе визуелен интерес отколку обичните завеси. Лесно за закачување и непречено лизгање. Дизајн на главата на громот создадете чувство на секојдневна елеганција за вашата соба. Лесно за нега : машина за перење Во нежен циклус и ладна вода, не избелувајте. Брзо пеглање или чистење на пареа по потреба.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата