.

.

Toggs Men's Toadz HD Rockslide Водоотпорна јакна за дишење на дожд голем сив јаглерод

Toggs Men's Toadz HD Rockslide Водоотпорна јакна за дишење на дожд голем сив јаглерод

DEN 1759.84

Количината на стоката
Това е достапна

Јакната на карпите со тог на жаби е јакна за дожд со прилагодлива, прицврстена аспиратор w/ e-z брави на кабелот за притисок. Подсадите отпорни на прскалки w/ внатрешно размавта за невреме помагаат да се задржи влагата надвор. Подземните џебови на градите/рацете обезбедуваат доволно складирање за најважни работи на отворено. Заклучувањето на заклучувањето на кабелот/барелот што може да се прилагоди на половината и манжетните за прилагодување на зглобовите на куката и јамката им овозможува на носителите да постигнат совршено вклопување. 100% други влакна, увезени, затворање на јамка, изработени со ткаенини за дишење на тоги од Фрог Манжетни за зглобовите За да се обезбеди безбедно и удобно вклопување, патент отпорен на прскање со внатрешна бура од бура помага да се задржи влагата надвор, џебовите на зим во градите и раката обезбедуваат доволно складирање, спортски тип : лов, вклучени компоненти : поли торба.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата