.

.

БЛ1840Б 18В ЛКТ Литиум-Јон 4.0 Ах Батерија, Црна

БЛ1840Б 18В ЛКТ Литиум-Јон 4.0 Ах Батерија, Црна

DEN 399.52

Количината на стоката
Това е достапна

Важни информации72 Вати Напон На Сијалицата18 волти ОД производителот BL1840 B 18 V LXT Литиум-Јон 4. Покрај тоа, Полначот има вграден вентилатор за ладење на батеријата за побрзо и поефикасно полнење, дури и во топли временски услови. Батеријата од 4,0 Ах комбинира повеќе време на работа (35% повеќе време на работа по полнење од БАТЕРИЈАТА БЛ1830) со водечко време на полнење од само 40 минути, така што поминува повеќе време на работа и помалку време седејќи на полначот. Компатибилен само со алатки За Заштита На Ѕвездите, означени со Симболот На Ѕвездата и/Или Жолт Приемник на Батеријата под алатката.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата