.

.

Небраска Корнхускерс дами ls Топ

Небраска Корнхускерс дами ls Топ

DEN 478.08

Количината на стоката
Това е достапна

Поставете удобно во оваа дама екипаж вратот со долг ракав плетен врв. Носете на вашиот кауч или надвор гледајќи ја играта со пријателите. Совршена тежина на ткаенина за поладни ноќи или внатре со климатизација. Мека триленд плетена ткаенина 79% полиестер/16% памук/5% најлон. Вратот на екипажот со заоблен долен полите. Предни градите на графичкиот центар на логото на тимот.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата