.

.

Меркантилна капка ткаенина завеса панел од бело

Меркантилна капка ткаенина завеса панел од бело

DEN 319.84

Количината на стоката
Това е достапна

Додадете допир на елеганција и благодат во вашиот дом со овој панел за завеси за крпа од крпа. Направено од 100-процентен памук, овој ветровит панел е мек, спокоен и софистициран, совршен за донесување шарм на фармата во која било просторија. Со избор на бела, слонова коска, постелнина или светло сива боја, и големини кои се движат од 63 до 108 инчи во должина, овој панел се продава како единечна единица и е машина што се мие за лесно одржување. Бронзените прстени со масло од масло се вклучени за лесна инсталација. Феации : 50-инчен широк панел продаден како шипка за завеси со единечен панел што не е вклучена 100-процентна памучна машина што може да се мие достапна во бела, слонова коска, постелнина или светло сива големина вклучуваат ширина од 50 инчи Панел по ваш избор на бронзени прстени со масло со масло со масло со должина од 108 инчи, вклучени 50-инчни широк панел. Продаден како единечен панел. Завесата за завеси не е вклучена.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата