.

.

Главни свеќи за гласови, бели, 96 пакувања

Главни свеќи за гласови, бели, 96 пакувања

DEN 206.40

Количината на стоката
Това е достапна

Наполнете го просторот со топло и амбиентално осветлување со главните несетени свеќи за гласање. Тие доаѓаат во пакет од 96 со секоја големина 1,45 "дијаметар x 1,45 " висина. Оваа нецентрирана свеќа е добра за секојдневна употреба, вклучувајќи прекини на итни случаи или едноставно обезбедување на топла, амбиентална светлина. Тие се исто така совршени за свадби, забави или други настани. Главните свеќи не се достапни во пополнети гласачи, тапи, разни големини на столбови, вклучувајќи 3-вик 6х6. Со другите стилови во истата колекција, можете да создадете свеќа што се скараат дома. Главните несечени гласачки свеќи, бели, 96-пакувања, 1,45 x 1,45 инчи H. 96-пакет, 1,45 инчи дијаметар x 1,45 инчи висина секоја од нив. Бело. Нецентриран. Секогаш изгорете во соодветен држач за гласање (сопственик не е вклучен) . восок со висок квалитет. Изгорете на очите . држете се подалеку од нештата што запалуваат . држете се подалеку од деца и миленичиња.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата