.

.

Инктастична Српеста Свест Со Црвена Лента Во Круг Подарок Дете Момче Или Мало Девојче Маица

Инктастична Српеста Свест Со Црвена Лента Во Круг Подарок Дете Момче Или Мало Девојче Маица

DEN 1.33

Количината на стоката
Това е достапна

Месецот На Свесност за српестите Клетки е во септември. Добијте ја Оваа Српеста Свест Со Црвена Лента Во Круг Маица За Мали Деца за да ја покажете вашата поддршка. Мало дете-мека памучна маичка во бои за гледање, големо дете. 4.5 мл., 100% чешлан памук со прстен. Белата е зашиена со 100% памучна нишка. Вратот на екипажот на врвот зашиени ребра. Двојна игла зашиени ракави и долниот раб. Рамо до рамо снимање. Детска Маица. Инктастична Српеста Свест Со Црвена Лента Во Круг Мало Дете Маица Со Кратки Ракави Унисекс Бела И Црна 2Т. Црвена Лента за Српеста Ќелија. Покажете поддршка за Свесноста за Српестите Клетки. Месец На Свесност За Српести Клетки Септември. Свесност за српести Клетки Со Црвена Лента Во Круг Маица За Мали Деца. Маиците со цврста боја се 100% памук, други Се Мешавина од памук/полиестер. подарок дете предучилишна детска облека облека.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата