.

.

Проект Мц-Крајна Торба За Преуредување Со Направете Свои Експерименти

Проект Мц-Крајна Торба За Преуредување Со Направете Свои Експерименти

DEN 191.84

Количината на стоката
Това е достапна

Чувајте ги сите ваши тајни во станицата супер шик лабораторија маскирана во моден ранец. Дополнителни состојки за домаќинството не се вклучени. за да го преуреди светот, еден експеримент во исто време.Проектот Мц2 е тим од супер-паметни и сериозно кул девојки кои ја користат својата љубов кон науката и нивните шпионски вештини додека одат на мисии за тајна организација, НОВ8 (тоа е "иновирај")! Сега, НА НОВ8 му треба вашата помош за да создаде неверојатно искуство за убавина користејќи наука. Прилагодете Го Вашиот Проект мц2 крајна торба за преуредување што се отвора за да открие одлична станица за мешање и складирање шминка. Експериментирајте повторно и повторно и земете ја вашата козметичка хемија каде и да одите. Покажете ја вашата убавина и вашиот мозок со овие забавни козметички експерименти.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата