.

.

Јордан Производство на acksексон на отворено chaise салон перница, Оксфорд, 74 l 22 w 6 h h

Јордан Производство на acksексон на отворено chaise салон перница, Оксфорд, 74 l 22 w 6 h h

DEN 2279.84

Количината на стоката
Това е достапна

Со своите опции за нож и популарни опции за модели, оваа перница за салон за замена на отворено веднаш ќе стане вашето ново омилено седиште во куќата. Оваа перница за чамци е изработена од полиестерска ткаенина дизајнирана за живот на отворено и се третира за да се спротивстави на бледнее, мувла и мувла. Има густо полнење со влакна за дополнителна удобност, соодветни врски и јамка за закачалка за прилагоден изглед и може да се користи како место за удобно да се одмори на крајот на напорниот ден. Мерки : 22 "x 74" x 6 ". Еџ на нож. Вклучена полиестерска ткаенина. Лесно се одржува со чистење на самото место. Совпаѓање на врски и јамка за закачалка.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата