.

.

Синџир Сопирачка За Fuxtec CS CS CS Cs Cs Моторна Пила

Синџир Сопирачка За Fuxtec CS CS CS Cs Cs Моторна Пила

DEN 2.67

Количината на стоката
Това е достапна

Опис : * сосема нов и висок квалитет*Погоден ЗА Fuxtec CS 6150 CS 5200 CS 5800 моторна пила*ве Молиме внимателно проверете ги сликите и големината и споредете ја со старата, проверете дали е точна пред да ја купите.Вклучен пакет : 1 х Синџир Сопирачки : 1. Поради многу фактори (како што се осветленоста на екранот и осветленоста на светлата), вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликата прикажана на веб-страницата.2. Ве молиме дозволете податоците да имаат мало отстапување во рачното мерење. сосема нов и квалитетен. Погоден За Fuxtec CS 6150 CS 5200 CS 5800 моторна пила. Ве молиме внимателно проверете ги сликите и големината и споредете ја со старата, проверете дали е точна пред да ја купите. Вклучен пакет : 1 x Сопирачка За Синџир. Забелешки : 1. Поради многу фактори (како што се осветленоста на екранот и осветленоста на светлата), вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликата прикажана на веб-страницата. 2. Ве молиме дозволете податоците да имаат мало отстапување во рачното мерење.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата