.

.

Истман Партија Еднорог Памучна Маица Со Кратки Ракави Со Недефинирани Подароци

Истман Партија Еднорог Памучна Маица Со Кратки Ракави Со Недефинирани Подароци

DEN 271.84

Количината на стоката
Това е достапна

Недефинирани Подароци Маиците ви помагаат да бидете вие! Нашата 100% Памучна Унисекс екипаж вратот Бела Истман Партија Еднорог Маица прави совршен подарок за пријател, член на семејството или за себе. Оваа графичка маичка има Еднорог Од Забавата Истман отпечатен преку предниот дел на кошулата. Одлична опција за облека за мажи, жени, возрасни и тинејџери. Екипажот Вратот Маица. Краток Ракав. Машина за перење. Бело.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата