.

.

Метални очила за сонце Класична авијација X-голема големина на пролетта на шарки 616

Метални очила за сонце Класична авијација X-голема големина на пролетта на шарки 616

DEN 624.00

Количината на стоката
Това е достапна

Овие очила за сонце вклучуваат технологија на полита карбонат и UV400 леќи, апсорбирајќи над 99% од штетните UVA и UVB спектар. Нашите очила за сонце ги исполнуваат Европските стандарди за леќи за заштита на УВ. Мерења : Ширина на леќи : 65мм (2,56 инчи) Висина на леќи : 52 мм (2,05 инчи) Мост : 17мм (0,67 инчи) рака : 138мм (5,43 инчи) Микрофибер торбичка вклучена метална очила за сонце класична авијација X-јама на големината на храмот 616.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата