.

.

Девојки Пастел Сорта Краток Ракав Скут Маици Пакет

Девојки Пастел Сорта Краток Ракав Скут Маици Пакет

DEN 1.33

Количината на стоката
Това е достапна

Пастелна Сорта за Девојки Маица За Скут Со Кратки Ракави, изработена со 100% плетен памук со ребра, е одлично пакување за сорта што треба да го имате оваа пролет. Овие прекрасни пастелни бои, вашиот син ќе изгледа многу празнично овој Велигден. Со 100% памучна ткаенина што дише, оваа облека сигурно ќе го одржува вашиот мал човек удобен цел ден. Големини : NB, S, M, L6 Pack Color : Пастелна Сорта • 100% Памучно Ребро За Дишење И Удобност • Машинско Перење / Сушење Бамбини Девојки Пастелна Сорта Кратки Ракави Скут Маици 6 Пакет.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата