.

.

Женски Најк Блу Челзи Пред-Натпревар Перформанси Врвот

Женски Најк Блу Челзи Пред-Натпревар Перформанси Врвот

DEN 319.52

Количината на стоката
Това е достапна

Женски Најк Блу Челзи 2021/22 Перформанси Пред Натпреварот Врвна Бесплатна испорака по нарачки над 35 долари на Продавницата За Навивачи од Фанатици. Дри-ФИТ технологијата ја отстранува влагата. Увезени. Краток ракав. Официјално лиценциран. Топлина запечатени графика. Машина за перење, линија сува. Дрес За Обука. Раглан ракави. Материјал : 100% Полиестер. Сублимиран модел. Заоблени полите. Бренд : Најк. Мрежест панел на ракавот. Апликација за везена ткаенина. Вратот на екипажот.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата