.

.

Машка кошула за мажи на Georgeорџ со долги ракави

Машка кошула за мажи на Georgeорџ со долги ракави

DEN 3.33

Количината на стоката
Това е достапна

Удобна и разноврсна учтивост на Georgeорџ. Оваа машка кошула за топон е направена во лесна ткаенина од памучна мешавина со голема еластичност за кога се движите наоколу. Оваа машка кошула со долги ракави е совршена за вонредни денови слоевиран над графичка маичка или се забива за полиран изглед кога се упатувате во канцеларијата. Исклучиво на. Материјал : 97% памук/3% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина M. Fit : Classic. Јака : јака од копчето. Затворање : Затворање на предните копчиња. Ракави : Долго. Ockебови : Отворен џеб на градите. Карактеристики : лесен и удобен за носење; голема еластичност; издржлив и силен; Отпорен на потење. Машка маичка за тополи од Georgeорџ.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата