.

.

Аурора - Роли Пет-5 Бунбун Зајаче Кадифен

Аурора - Роли Пет-5 Бунбун Зајаче Кадифен

DEN 575.84

Количината на стоката
Това е достапна

Зајачето е едно од најслатките животни во светот! Ова прекрасно преземање на преслаткото зајаче е одличен избор за оние кои бараат да помогнат во изградбата на нивната колекција и да додадат нешто малку поинакво, додавајќи го секој шумски шарм што недостасува. 5 инчи во големина. Висококвалитетните Материјали создаваат мек и мек допир. Квалитетни материјали за меко искуство со гушкање.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата