.

.

Експерт Градинар Алуминиум повеќенаменски лажичка - Сет

Експерт Градинар Алуминиум повеќенаменски лажичка - Сет

DEN 479.84

Количината на стоката
Това е достапна

Грижете се за вашиот простор на отворено со експертскиот градинар повеќенаменски лажичка! Оваа ставка вклучува челична гребло и пространа алуминиумска тава. Нема повеќе трошење пари на пластични торби за кучиња, оваа ставка е еколошки и економичен начин за одржување на тревникот. Со гребло што е доволно нежно за да го одржите тревникот и доволно цврсто за да ги исчистите хаос. Комплетот е лесен за чистење со само спреј од градинарско црево. Не само што можете да ја користите лажичката за да се исчисти по вашето куче, лажичката може да се користи и за легло, остатоци и други хаос на отворено. Експерт градинар алуминиум повеќенаменски лажички 38 инчи - сет од 2 парчиња : Двете одделни лесни парчиња го прават тоа едноставно да го исцрпите ѓубрето во едно метеж додека рачките со високи 38 "ви овозможуваат да се чистите без да се наведнувате . силни, но сепак лесни рачки на алуминиум . Челичните тонови на гребло се доволно силни за да ги исчистат хаос, но нема да го оштетат тревникот. Алуминиумската тава мери 38,19 "x 10,39 x 10.04" за лесно складирање кога не е во употреба. Мерките за гребло мерки 38,19 "x 8.58" x 1,77 ".

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата