.

.

Алманак на фармерот на белчер за годината На Нашиот Господ: да се биде прв по бисекстил или престапна година, а вториот дел од осмата, и почетокот на деветтата годин?

Алманак на фармерот на белчер за годината На Нашиот Господ: да се биде прв по бисекстил или престапна година, а вториот дел

DEN 543.84

Количината на стоката
Това е достапна

Алманак на фармерот на белчер за годината На Нашиот Господ 1845 година : да се биде прв по бисекстил или престапна година, а вториот дел од осмата и почетокот на деветтата година од владеењето на Нејзината М-р. Поради гроздобер природата на овие книги, секоја страница е рачно обновена за читливост. Ова ремек-дело е прецизно Препечатено во 2023 година, користејќи го непроценливото водство на оригиналното издание објавено пред многу години во 1845 година. Меѓутоа, во одредени случаи, повремена заматеност, исчезнати сегменти или слаби црни дамки може да опстојуваат. Содржината на оваа книга е претставена во класично црно-бело. Ланг : - енг, Страници 116, Печати На Барање. Препознавајќи го нивното значење за читателите кои бараат увид во нашето историско богатство, ние вредно ги обновивме и повторно ги издадовме. Презентирајќи Извонредно Издание Врзано За Кожа, стручно изработено од престижната организација "Ретко Библио" со Оригинална Природна Кожа која грациозно ги краси ' рбетот и аглите. Истражете ГО ФОЛИО ИЗДАНИЕТО (12х19 Инчи) : Достапно на Барање. Со нетрпение ги очекуваме вашите повратни информации, надевајќи се дека ќе ви бидат привлечни и великодушно ќе ги споделите вашите мисли и препораки. Тим од професионалци стручно ја обработи секоја страница, деликатно зачувувајќи ја нејзината содржина без промена.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата