.

.

Garanimals бебе девојче и дете за девојчиња за девојчиња Top и Sharts Multipack, 6-пакувања, големини 12M-5T

Garanimals бебе девојче и дете за девојчиња за девојчиња Top и Sharts Multipack, 6-пакувања, големини 12M-5T

DEN 230.24

Количината на стоката
Това е достапна

Проверете го овој мултипак за неа! Измешајте ги и совпаѓајте ги врвовите на резервоарите на Гаранималс и облеката за шорцеви за најсечните креации! Четири врвови на резервоарот и два пара шорцеви го сочинуваат овој сет на девојчиња за бебе или мали деца што е совршено за секојдневно носење и има отпечатоци и обрасци со поп боја. Најдобриот дел : Нејзините облеки можат да се мешаат и да се совпаѓаат со другите фаворити на Garanimals за разноврсен изглед! Исклучиво на. Материјал : ТОП ТОП ГРАФИЧКИ/ТЕНК ГОЛЕМИ ЦЕЛ/КРАТК : 60% памук/40% полиестер; Врвот на резервоарот за печатење/резервоарот Врвен лента/шорцеви ленти : 100% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : 4 врвови на резервоарот и 2 пара шорцеви. Карактеристики на резервоарот : стил на пуловер; екипаж; без ракави; Контрастни отпечатоци и дизајни на цврст тон. Кратки карактеристики : стил на влечење; Еластична половината за дополнителна удобност. OEKO-TEX ® Стандард 100 Сертифициран : 19.Hus.90770. Тенк и шорцеви за девојчиња за бебиња и мали деца поставени од Гаранималс.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата