.

.

Pumенски буци пета матни пумпи

Pumенски буци пета матни пумпи

DEN 0.33

Количината на стоката
Това е достапна

Чекор во полирани пумпи со овие високи потпетици од Brinley Co. Овие стилски чевли имаат премија PU кожа на горе. Класичните тркалезни прсти и бујните високи потпетици го комплетираат изгледот. Стил : Пумпи. Висина/тип на пета : 3,5-инчен Чунки пета. Висина на пета : 3-инчен. Тип на пета : Блок потпетица. Висина на платформата : 1/2-инчен. Ширина на чевли : Среден. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : Faux кожа. Материјал од надворешната страна : Faux кожа над синтетичката. Подножје : Подготвено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата