.

.

Студио Wynwood Printed Abstrict Canvas Art Print

Студио Wynwood Printed Abstrict Canvas Art Print

DEN 704.00

Количината на стоката
Това е достапна

Апстрактна авенија на пистата Апстрактна wallидна уметност платно „Мириса на кристали на дождот“ - сина, златна мирис на дождот, е вешто направено модерно уметничко дело од вистински уметници. Со сеопфатна сина боја, ова ликовно печатење од Авенија Пистај е совршен завршен допир на вашата домашна декор. Ова уметничко дело има хоризонтална ориентација. Геометриски дизајн со тема за кристали за да ви донесе совршена wallидна уметност. Одржлива и пријателска за шумите. Професионално рака се протега во одржлива дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи. Пристигнува подготвени да се обесат со претходно инсталирани куки за лесно дружење. Вклучени се и нокти и закачалка. Печатено со употреба на ултра-премиум и избледени мастила за да се гарантира висока дефиниција и живописни бои. Достапно во неколку опции за големина.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата