.

.

Пчелите На барт Природен Навлажнувачки Сјај За Усни, Надворешна Оаза-Боичка

Пчелите На барт Природен Навлажнувачки Сјај За Усни, Надворешна Оаза-Боичка

DEN 75.84

Количината на стоката
Това е достапна

Боичката За Усни На Барт непречено се лизга за да испорача убава бујна сјајна боја. Оваа формула за секојдневно носење е натопена со природно Масло Од Кенди, Масло Од Јојоба и Шеа Путер за негување и заштита на усните. ЦЕЛАТА ПРИРОДНА ШМИНКА : Направена со 100% природни состојки, оваа боичка за усни нема дополнителен вкус или мирис. Надворешната оаза сенка е гола карамела обоена сенка со сјајна завршница. Прецизниот врв без острење го олеснува нанесувањето на оваа кремаста боичка во боја на усните. ДОЛГОТРАЈНА : лесната влага ги храни и хидрира усните до 8 часа за да можете да изгледате и да се чувствувате најдобро во текот на целиот ден. Овој производ е направен со 100% природни состојки, а пакувањето е 100% рециклирачко. НАВЛАЖНУВАЧКА БОЈА НА УСНИТЕ : Збогатена со природно навлажнувачки Шеа Путер, Масло Од Јојоба и Масло Од кенди, оваа боја на усните има совршена мешавина од кремаста текстура со сјајна завршница. 6 НИЈАНСИ : Соберете се и пронајдете ја совршената нијанса за тонот на вашата кожа! Пчелите На барт Сјајната Боичка за Усни доаѓа во 6 ласкави нијанси кои се движат од розови, голи, црвени и сливи. Буцкастата боичка богата со влага доаѓа во различни нијанси и обезбедува средна до целосна покриеност и 8-часовна влага, оставајќи ги усните меки и хидрирани. Боичката За Усни На Барт прави усните да изгледаат и да се чувствуваат мазни и убави.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата