.

.

Утринска кафе чаша Гном бајки и фантазиски графички уметности сјај сива врамена уметничка печатена wallидна уметност

Утринска кафе чаша Гном бајки и фантазиски графички уметности сјај сива врамена уметничка печатена wallидна уметност

DEN 1.33

Количината на стоката
Това е достапна

Подигнете го вашиот дом или канцеларија на следното ниво со Sulpell Industries врамени пловечки платно wallидна уметност. Нашето премиум рачно истегната платно е поставено безбедно во цврста рамка за лесна категорија. Јазот во стилот на музејот помеѓу завитканото платно и рамката за кутии дава илузија на лебдечки уметнички дела. Димензии : 17 x 1,7 x 21 рамка, 16 x 1,5 x 20 платно уметност. Големините на лебдечката рамка вклучуваат стандард : 17 x 1,7 x 21 преголема : 25 x 1,7 x 31. wallидната уметност е подготвена за виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашата покачена 1,7 "дебела лебдечка рамка е совршен додаток на нашата wallидна уметност во стилот на платно. Ние користиме само мастила со највисок квалитет во куќата со водечки решенија за печатење во индустријата. Платното е платно Рака се протегаше над издржлива фондација за дрво, а потоа се монтираше во модерна рамка за кутии . Уметнички дела се однесуваат на : gnome, кафе, чаша за кафе, пријатна. Дизајн од Ziwei Li. Прво совршено во која било кујна, трпезарија, бар или оставата, чајната кујна.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата