.

.

Бесплатно склопување машки шорцеви од чино

Бесплатно склопување машки шорцеви од чино

DEN 1.33

Количината на стоката
Това е достапна

Целата причина да се биде среќен за топлото време. Шорцевите на Chino на Free Assembly имаат лесна силуета со внатрешна вратоврска за влечење за совршено вклопување. Сега во ткаенина што може да дише подготвена за пријатно време. Материјал : 55% органски памук/45% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина 32. Одговара : Стандардно, удобно вклопување. Rise & Inseam : Midrise, 9 ”Inseam. Затворање : ZIP мува со затворање на копчињата, вратоврска за внатрешни работи. Ockебови : Две џебови од предните рака, две џебови за заварување со затворање на копчињата. Карактеристики : јамки за појас. Влечење на шорцеви од Чино за мажи од слободно собрание.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата