.

.

Мото Метал Лиен Алуминиум Раб МО 6Х135 5. СГ-БЛК-МИЛ, МО97079067912Н

Мото Метал Лиен Алуминиум Раб МО 6Х135 5. СГ-БЛК-МИЛ, МО97079067912Н

DEN 2560.00

Количината на стоката
Това е достапна

Основана во 2002 Година Мото Метал е создаден за гласно. Оние кои на крајот стојат обединети за да ја одбранат својата личност на еклектичен бунт пред општеството. Не за мејнстримот за дивината. Мото Металните тркала се крајниот симбол на културата на непогрешливи поединци. Како и нивните сопственици, тие не играат според правилата. Тие се последниот дел од машината изградена за да ја оспори нормата гласно и подготвена да испушти вилици. Мото Метал Лиен Алуминиум Раб МО970 17Х9 6Х135/5,5 СГ-БЛК-МИЛ-12ММ, МО97079067912Н. МО97079067912Н. 6Х135/5,5 шема на завртки. Материјал : Леано Алуминиум.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата