.

.

Пејсер 166сб Најтхок 6х139. +00ет Сатен Црно Тркало Шевролет Силверадо 1500

Пејсер 166сб Најтхок 6х139. +00ет Сатен Црно Тркало Шевролет Силверадо 1500

DEN 2560.00

Количината на стоката
Това е достапна

Pacer 166sb Nighthawk 16x8 6x139.7 +00et Сатенско Црно Тркало Пејсер 166 SB Nighthawk 16x8 6x139.7 +00et Сатенско Црно Тркало Одговара Изберете : 1999-2007 ШЕВРОЛЕТ СИЛВЕРАДО 1995-2006 ШЕВРОЛЕТ ТАХО 1999-2007 ГМЦ НОВА СИЕРА 1988-1999 Шевролет гмт-400 1981-1988,1992-2006 Шевролет Приградски 2002-2006 шевролет Лавина 1992-1994,1996-1998,2000,2002-2006 ГМЦ ЈУКОН 2001-2006 ГМЦ ЈУКОН xl 1999,2001 гмц денали 1989-1999,2001-2003 ГМЦ СИЕРА 2003-2006 шевролет експрес г1500 2003-2005 шевролет астро 1980-1988,1992-1999 ГМЦ ПРИГРАДСКИ 1980-1986 ШЕВРОЛЕТ К10 1987 ШЕВРОЛЕТ В10 1999-2000 кадилак ескалада 2000-2003 ШЕВРОЛЕТ Експрес Г2500 1980,1983-1994 шевролет блејзер 2003-2005 ГМЦ САФАРИ 1988 ГМЦ ГМТ-400 1987 ШЕВРОЛЕТ В20 1996-2000,2002-2008 Гмц Савана 1980-1986 гмц к1500 1987 ГМЦ В15 Конвенционални 1984 гмц к2500 и повеќе - додадете го вашето возило Во Нашиот Додаток За Вклопување за Да Проверите.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата