.

.

Цсуун Пластична Пилула Сплитер Во Пренослив Прилагодлив Делител На Таблети Внатрешна Надворешна Канцеларија За Домаќинство Мелница За Кампување Алатка За Мелење

Цсуун Пластична Пилула Сплитер Во Пренослив Прилагодлив Делител На Таблети Внатрешна Надворешна Канцеларија За Домаќинство Мелница

DEN 297.28

Количината на стоката
Това е достапна

1 Парче Пилула Сплитер. Материјал СТОМАЧНИ МУСКУЛИ, Алатка За Сечење. 4 во 1 : делителот на таблетот има многу функции како разделување, мелење, складирање и исто така е опремен со слој за пиење вода.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата