.

.

Чудо на унија за девојчиња на нација, големини 4- & плус

Чудо на унија за девојчиња на нација, големини 4- & плус

DEN 0.67

Количината на стоката
Това е достапна

Еве сега, за loversубителите на Кити! Помогнете ја да остане пријатна и стилска во оваа пижама со аспирани со качулка, едно парче од Wonder Nation. Изработено во кадифен, топол полиестер со забавни уши за мачки, контрастна панел за градите, симпатична печатена леопард и удобен преден патент. Совршена за да ја задржи топла и пријатна. Само на. Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина 6. сет вклучува : едно парче. Врвни карактеристики : екипаж со прикачен аспиратор со уши за мачки; Контраст панел; преден патент. Карактеристики на пантолоните : Сеопфатен печатење. Пијама животно едно парче за девојчиња од чудо нација.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата