.

.

Органско бебе и дете од мали starвезди, PK Footed Full Zip Snug Fit Pajamas, месеци со големина - 5T

Органско бебе и дете од мали starвезди, PK Footed Full Zip Snug Fit Pajamas, месеци со големина - 5T

DEN 243.04

Количината на стоката
Това е достапна

Земете две пакувања органски памучни пижами од органски „Мала Starвезда Органски“ со отпечатоци за затоплување на срцето. Сетот вклучува 2 пижами. Вратот на екипажот со табулаторот за копче Snap. Долги ракави. Контраст за печатење. Затворање на преден патент. Ребрезини на вратот и манжетните. Затворена стапало со текстура ѓон за да се избегне лизгање. Памукот ПЈ не е отпорен на пламен. За да им помогне на децата да бидат безбедни, памучните PJ треба да се вклопат во бурно . 100% органски памук. Машина за перење. Направено во Индија.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата