.

.

Spongebob SquarePants и Suman Slide Slide Slide Slide

Spongebob SquarePants и Suman Slide Slide Slide Slide

DEN 319.84

Количината на стоката
Това е достапна

Овие официјално лиценцирани Spongebob и Patrick Mix, а слајдовите за совпаѓање се тешко да се промашат со двата чевли покриени во нивните иконични жолти и розови бои, како и мала графичка графичка и лица на Патрик на горниот дел. Овие сандали доаѓаат со стапало со дополнителна удобност за да можете да ги носите со леснотија, истовремено покажувајќи го и вашето омилено шоу. Материјал : Материјал : рачно изработени материјали горе; Управувачки материјали од надворешната страна. Грижа : Избришете чиста. Земја на потекло : Увезен. Затворање : Отворено пети. Карактеристики : гумена апликација, лого стапало, ѓон што не е обележување. Ширина : Средна. Боја : жолта и розова. Возрасни машки сунѓерски и Патрик Обичен лизгачки сандал, големини 7-13.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата