.

.

Бескрајно летно машко и големи машки 6 вратоврска за пливање шорцеви, до големина 2xl

Бескрајно летно машко и големи машки 6 вратоврска за пливање шорцеви, до големина 2xl

DEN 0.67

Количината на стоката
Това е достапна

Лесен и брзо сув-не сакате да останете влажни со часови откако ќе го напуштите базенот, кој воведува брза суво технологија, комерцијална иновација што ја интегриравме во нашите стебла што ви овозможува да се исушите за неколку минути! Останува околу вас - сите сме биле таму, костумот за капење што тоне опасно подолу, каде што треба да седне . Кул џебови за да ги држите вашите работи - две странични наклонети џебови и задниот џеб од велкро се совршено обликувани и големини за да држите какви било богатства што сакате да ги чувате со вас кога ќе натопите. Направени влезови.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата