.

.

Чудо на нација Девојки со кратки ракави со ребрести врвни, големини 4- & плус

Чудо на нација Девојки со кратки ракави со ребрести врвни, големини 4- & плус

DEN 144.00

Количината на стоката
Това е достапна

Симпатична, удобна и стилска, овој кратки ракави со ребрести врвни е совршен со нејзините омилени фармерки, хеланки и шорцеви. Детали за предните детали и работ на зелена салата додава малку дополнителна талент на оваа ребра. Исклучиво на. Материјал : . Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Деколте : вратот на лажичката. Затворање : стил на пуловер. Ракави : кратки ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : ткаенина со ребра; сите печатени или цврсти бои; копчето предно; работ на зелена салата. Копче со ребрестиот врв за девојчиња од Wonder Nation.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата