.

.

Повеќенаменски Кафез За Птици Покрива Заштитници Од Кафез За Птици Отпорни На Прашина

Повеќенаменски Кафез За Птици Покрива Заштитници Од Кафез За Птици Отпорни На Прашина

DEN 976.16

Количината на стоката
Това е достапна

Опис. Оваа покривка за кафез за птици дизајнирана со светло сина боја, нежен дизајн ве прави кафезот за птици да изгледа поубаво. Може да го намали одвлекувањето на вниманието и да помогне во подобар сон за вашата птица, погодна за поголемиот дел од кафезот за птици. Практични и издржливи. Карактеристики. - Боја : Сина. - Материјал : Крпа. - Големина : Околу 44,00Х33, 00Х32, 00см/17, 29Х12, 97Х12, 58 инчи. - Изработен од висококвалитетен материјал за ткаенина, безбеден, дише, сонце и издржлив. - Ветроупорен и дожд, сонце. Тоа може да ги задржи птиците удобни во кафезот. - Нашиот капак во кафез го намалува одвлекувањето на вниманието и помага во подобар сон за вашата птица. - Исто така, може да игра улога во загревањето кога времето е студено. Спречете ги птиците да замрзнат. - Рабовите на капакот на кафезот за птици се уредно зашиени за завршен изглед. Изработен од висококвалитетен материјал за ткаенина, безбеден, дише, сонце и издржлив. Ветроупорен и дожд, сонце. Тоа може да ги задржи птиците удобни во кафезот. Нашиот капак во кафез го намалува одвлекувањето на вниманието и помага во подобар сон за вашата птица. Исто така, може да игра улога во загревањето кога времето е студено. Спречете ги птиците да замрзнат. Рабовите на капакот на кафезот за птици се уредно зашиени за завршен изглед.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата