.

.

Волшебниот боксерски боксер за печатење во Jојспун, големини на големини до 3x

Волшебниот боксерски боксер за печатење во Jојспун, големини на големини до 3x

DEN 163.68

Количината на стоката
Това е достапна

Запознајте го oyојспун. Радосен нов спин на тајните богатства. Само на. Кул, обични и шарени, овие боксерски шорцеви од oyојспун ги имаат толку прекрасно позајмени од момчињата, опуштено вклопување. Широката лента за половината quекард носи додадена утеха на лесниот, ткаен дизајн и џебовите од страничен шеф, прават зачудувачки работи. Пар со нашата координативна графичка маица со радост (продадена одделно) за да создаде многу лесен изглед. Материјал : 60% памук/40% рајон. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5'9 "и носи големина S. Fit : Опуштено. Затворање : Повлечете со еластична половината Jacакард. Џебови : 2 џебови од страничен шеф држат основни. Карактеристики : Лесна ткаенина ткаенина; Allover Print. Womenенски ткаен Печатете ги шорцевите за спиење во боксер од oyојспун.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата