.

.

Се прашувам зимски чизми за деца на деца на нација

Се прашувам зимски чизми за деца на деца на нација

DEN 2.33

Количината на стоката
Това е достапна

Зимските чизми за чудо нација се руно наредени за дополнителна топлина во студените зимски денови. Има горниот дел од водата со две ленти за кука и јамка што го олеснуваат и исклучувате чизмите. Одлична опција за снежни денови! Исклучиво на. Материјал : Полиуретан (ПУ) горен; Термопластична гума (TPR) надворешна плоча. Грижа : Избришете чиста. Земја на потекло : Увезен. Затворање : Затворање на кука и јамка. Карактеристики : PU отпорен на вода ПУ Горна; Поставена од руно за дополнителна топлина; Gusseted јазик ги задржува елементите; Амортизирана влошка; TPR Outsole нуди влечење и издржливост; Оценето со температура. Зимски чизми за момчиња од мали деца од Wonder Nation.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата