.

.

Типографија и цитати на пистата авенија и цитати за печатење на wallидни уметности „жестоки“ цитати и изреки на жени - бело, злато

Типографија и цитати на пистата авенија и цитати за печатење на wallидни уметности „жестоки“ цитати и изреки на жени - бело,

DEN 395.84

Количината на стоката
Това е достапна

Ierестока, е вешто направено глам уметничко дело од вистински уметници. Со сеопфатна бела боја, ова ликовно печатење од Авенија Пистај е совршен завршен допир на вашата домашна декор. Карактеристики : Ова уметничко дело има хоризонтален дизајн на ориентација на типографија со овластени жени цитати и изреки Тема за да ви донесе совршена wallидна уметност одржлива и пријателска од шумите Професионално испружена во одржлива рамка од 1,5 инчи, подготвени да висат со претходно инсталирани куки за лесно бесење . Nail и Hanger, исто така, вклучени отпечатени со употреба на ултра -премиум и мастила отпорни на избледени, за да се гарантира висока дефиниција и живописни бои што се достапни во неколку опции за големина на пистата авенија и цитати на fierидните уметности на платното, „Fierce’ “Цитати и изреки на жени - бело, злато.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата